Trening EMS - elektrostymulacja w Lublinie

Budowanie sylwetki z wykorzystaniem takich zjawisk jak elektrostymulacja, ma swoje korzenie już w latach 50. ubiegłego wieku. Jednak dopiero od niedawna możemy cieszyć się modelowaniem sylwetki z jej pomocą w całkowicie bezpieczny sposób. Trening EMS polega na wykonywaniu ćwiczeń fizycznych przy jednoczesnym zastosowaniu elektrostymulacji mięśniowej. Zyskuje na popularności, dzięki szybkim i trwałym efektom.

Jak wyglądają treningi EMS Lublin?

Działanie tej metody polega na tym, że przed rozpoczęciem treningu zakładamy specjalny kombinezon z elektrodami, które odpowiedzialne są za bezpośrednie stymulowanie mięśni za pomocą prądu o niewielkim napięciu. Tutaj też pojawia się odpowiedź na pytanie, dlaczego treningi EMS cieszą się tak dużą popularnością...

Otóż wystarczą 1-2 treningi w tygodniu, by uzyskać efekty podobne do tych, jakie uzyskalibyśmy, chodząc na klasyczne treningi 3 lub nawet 4 razy w tygodniu!

Oszczędność czasu dzięki treningom EMS

Impulsy zmuszają mięśnie do reakcji podobnej jak w przypadku wykonywania klasycznych ćwiczeń siłowych, jednak bez zbędnego ich obciążania. W celu późniejszego rozluźnienia mięśni, warto pomyśleć o wykonaniu masażu fizjoterapeutycznego.

Na tego typu trening EMS wystarczy poświęcić zaledwie 20 minut, zamiast typowych 90 min. Pozwala to na ogromną oszczędność czasu, nie tracąc przy tym na efektywności standardowego treningu. Jest to jeden z czynników, który sprawia, że treningi te są tak popularne.

Czy elektrostymulacja Lublin jest bezpieczna?

Jak najbardziej, a co więcej - możliwe jest dopasowanie intensywności treningu nie tylko do stopnia zaawansowania, lecz także do wieku osoby ćwiczącej. Trening EMS jest prosty i nie obciąża mięśni w nadmierny sposób, co sprawia, że czas ich adaptacji do wysiłku fizycznego jest znacznie krótszy niż w przypadku treningów klasycznych.

Dla osób, które wolą ćwiczenia bez elektrostymulacji, polecamy treningi personalne, podczas których efekty osiąga się pod okiem doświadczonego trenera.

Chcesz umówić się na trening EMS w Lublinie? Zadzwoń do nas!


ONE CLUB Lublin - Popiełuszki 28: +48 608 076 915
ONE CLUB Lublin - Turystyczna 45A: +48 517 286 929