Masaże fizjoterapeutyczne Lublin

Masaż fizjoterapeutyczny, czyli masaż leczniczy, pozwala na osiągnięcie świetnych efektów w krótkim czasie. Masaż ten oddziałuje na tkanki głębokie, mięśnie, ścięgna, układ nerwowy, a nawet na naczynia krwionośne i limfatyczne. Rozluźnia on nieprawidłowe napięcia po treningach i zmniejsza ból. Masaże fizjoterapeutyczne w Lublinie wykonują  doświadczeni fizjoterapeuci, podchodzący do każdej osoby indywidualnie, dopasowując masaż do potrzeb i oczekiwań. 

Masaż w Lublinie = szybsza regeneracja

✔️ Poprawa jakości snu. Sen to idealny czas na regenerację, a masaż pomaga zmniejszyć bądź całkowicie zlikwidować pojawiające się w mięśniach napięcie, dzięki czemu znacznie łatwiej jest zasnąć bez dodatkowego wybudzania się nocą.


✔️ Obniżenie bólu po wysiłku. Nawet najlepiej dobrany trening personalny lub inne codzienne aktywności potrafią nam sprawić ból. Warto wówczas skorzystać z masażu, dzięki czemu zmniejszymy częstotliwość przyjmowania tabletek przeciwbólowych, których długotrwałe zażywanie odbija się na naszym zdrowiu. Masaż jest znacznie zdrowszą, a przy tym często skuteczniejszą alternatywą, dzięki której możemy szybciej powrócić do codziennych zajęć.

Masaż fizjoterapeutyczny pozwoli Ci się odstresować i zwiększy Twoją wydajność

✔️ Spadek poziomu stresu. Relaksujący dotyk nie tylko odpręża mięśnie, lecz też obniża poziom stresu. Dlatego też dobrze wykonywane masaże fizjoterapeutyczne pozwolą na znaczną poprawę samopoczucia, zwłaszcza jeśli dbamy o korzystanie z nich regularnie.


✔️ Zwiększenie wydolności organizmu. Regularnie wykonywany masaż pozwala na zwiększenie odporności mięśni na urazy podczas wykonywania bardziej zaawansowanych ćwiczeń oraz zwiększa ich wydajność, dzięki czemu możemy rozwijać formę bez obawy o uszczerbek na zdrowiu. Dobrym dopełnieniem jest elektrostymulacja, która dodatkowo zwiększa naszą wydolność.

Chcesz umówić się na masaż fizjoterapeutyczny w Lublinie? Zadzwoń do nas!


ONE CLUB Lublin - Popiełuszki 28: +48 608 076 915
ONE CLUB Lublin - Turystyczna 45A: +48 517 286 929