Trening personalny z trenerem osobistym - Lublin

Co zyskujemy dzięki treningom personalnym?

Z dnia na dzień rośnie popularność treningów personalnych. Jego przebieg jest dokładnie dopasowany do potrzeb konkretnej osoby. Rozpoczęcie ćwiczeń poprzedzone jest rozmową, podczas której trener personalny przeprowadza wywiad na temat stylu życia, stanu zdrowia, doświadczenia z treningami, nawyków żywieniowych, oraz uzyskuje informacje na temat celu, jakiemu mają służyć treningi (likwidacja cellulitu, powrót do formy sprzed ciąży, modelowanie sylwetki itd.). Następnie dobiera najbardziej odpowiedni zestaw ćwiczeń i czuwa nad przebiegiem całego treningu personalnego. Po skończonych ćwiczeniach warto zapisać się także na masaż fizjoterapeutyczny.

Podczas Treningu EMS trener personalny lub fizjoterapeuta ma pod opieką tylko jedną osobę, na której może się skupić w pełni, dzięki czemu znacząco wzrasta efektywność kolejnych treningów.

Dlaczego warto zdecydować się na treningi z trenerem personalnym w Lublinie?

Jeśli tylko nie ma ku temu konkretnych przeciwwskazań zdrowotnych, na taki rodzaj aktywności fizycznej może zdecydować się praktycznie każdy, właśnie ze względu na możliwość indywidualnego doboru ćwiczeń. Co więcej, trener cały czas monitoruje sposób wykonywania poszczególnych ruchów, a to oznacza, że wszelkie błędy są korygowane natychmiast po ich zauważeniu. Nie ma też mowy o lenistwie. Podczas zajęć grupowych możesz się czasami ukryć i nie wykonać serii do końca, lecz podczas treningu sam na sam trener Ci na to nie pozwoli.

Trening personalny to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy bardzo chcą zrobić coś dla siebie, lecz często mają słomiany zapał. Wykwalifikowany trener oprócz umiejętności ma także odpowiednie podejście, dzięki czemu będzie wiedział, jak odpowiednio zmotywować do dalszego wysiłku. Treningi personalne można też ustalić na dowolnie wybraną godzinę, nie ma zatem ryzyka, że po raz kolejny spóźnisz się na zajęcia grupowe i nie wykorzystasz ich w pełni. Sprawdź  ofertę treningów EMS.

Chcesz umówić się na trening personalny w Lublinie? Zadzwoń do nas!


ONE CLUB Lublin - Popiełuszki 28: +48 608 076 915
ONE CLUB Lublin - Turystyczna 45A: +48 517 286 929